MotomaX Mini Academy

Zsembery Barnabás vagyok, gépészmérnök, két sportágból is középfokú edzői diplomát szereztem, valamint enduro edzői tanfolyamot végeztem a volt NDK-ban.

1975-től 1997-ig enduro versenyző voltam, ötször szerepeltem a magyar Hatnapos csapat tagjaként a csapat vb-n. Egyéni Enduro Európa bajnokságon a legjobb éves, összetett helyezésem az ötödik hely, Eb futamon álltam a dobogó harmadik fokán is

Saját felkészítésű junior csapatommal 10-ikek lettünk a Hatnapos Csapat vb junior kategóriájában. Szabó Gergely versenyzőm az egyéni vb éves összesítésben a 11-ik helyet szerezte meg.

A motorkerékpáros edzések fizikai és motoros gyakorlatanyagát a nyolcvanas években közösen alakítottuk ki a csehszlovák enduro válogatott edzőjével Jiri Heinikkel

öbb kondicionális edzőtábort tartottam a motoros válogatott számára a téli felkészülési időszakban.